הזמנת פרחים
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> הזמנת פרחים
אתה רוצה להפתיע אותה, לרגש. באחת השורות ביומן הפגישות הקטן, העמוס, אתה רושם – תחת הכותרת לא לשכוח – הזמנת פרחים.

היא עדיין אינה יודעת. היא תופתע. לחייה יסמיקו טיפה אדומה כשהיא תקבל את הזר המפתיע. המלים ייעתקו מפיה. היא תקיף אותך בחיבוק גדול,חם, אוהב. איך ידעת שבדיוק פרחים כאלה אני הכי אוהבת, היא תשאל ולא ממש תמתין לתשובה, כשהדמעות יחנקו לה את הגרון, יותירו בפיה הפעור רק חלל ריק ושתיקה.

את יודעת שמתחת לחזות המחוספסת האיש שלך רך ועדין. עשוי פלומה של משי. אחת לשבועות אחדים אתם מעניקים מתנות קטנות, תשורות, מחוות-לב קטנות ונעימות. רגע הזמנת הפרחים הוא הרגע שבו את משוחחת אתו בלי ידיעתו.

כאן, בפורטל האינטרנטי החדשני, העדכני, המעוצב להרהיב - זר לי פרחים מבית פרסום אקטיבי בע"מ, מוצג ומוצע מגוון עצום של חנויות פרחים בכל רחבי הארץ. כאן תמצאו פרחים מכל הסוגים, בשילובים מקוריים, זרי פרחים, קישוטים, מתנות ועוד.

אנשים מזמינים פרחים כאשר הם נינוחים ושקטים. המחשבה שלהם על מי שאמורים לקבל אותם, להתרגש, לא לדעת איך להודות ובעיקר - הניסיון להיכנס לעורם ולחוש את תחושתם בשעת הקבלה הופכת את מלאכת ההזמנה של הפרחים לחוויה דו-צדדית מרגשת. פרחים הם מתנה שגלומה בה חוויית הנתינה. הם ההמחשה הממשית והמובהקת ביותר לנכונותה של האמירה שלתת זה לקבל. וההיפך.

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com