זרי פרחים
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> זרי פרחים
פרח הוא טיפה. זר פרחים הוא ים. זרי פרחים. המוני פרחים. צבעוניים. ססגוניים. ריחניים. פרחוניים. מרחיבים את הלב ומחממים אותו. מרככים ומרגשים אותו.

 אתר זר לי מציע לכם מבחר עשיר של חנויות פרחים איכותיות בכל אזורי הארץ-  פרחים, כמים לים מכסים גם את היבשה.

זרי הפרחים תמיד יתקבלו בהוקרה, בהתרגשות. פרחים  עושים את זה לאנשים. הסמליות הגלומה בהם טעונה משמעויות רגשיות. פרחים פורטים לנו על הנימים העדינים, הסמויים. על מיתרי היופי, הריח, הרגש.

חנויות פרחים  איכותיות מציעות לכם, בפריסה ארצית, מגוון לא ייאמן של זרים, סידורים, שיזורים של פרחים. אפשר לשחק בפרחים ולהשתעשע בהם. "אל תתני לי פרח", להטט בשעתו המשורר (במשובה ובקריצה ממזרית, משוררית) אברהם שלונסקי "תני לי פה רך".


אתם, שאוהבים לדבר בפרחים ולבטא באמצעותם את החום, ההוקרה ואהבה שאתם רוחשים ליקיריכם  מוזמנים לגלוש כאן במגלשת-הפרחים  בפורטל האינטרנט זר לי פרחים  מבית היוצר של פרסום אקטיבי בע"מ

זר לי פרחים מציעה לכם מגוון עשיר של חנויות פרחים (ממשיות, לא וירטואליות!), רבות מהן, מובחרות וייחודיות, שמתמחות בהכנתם של  זרים מדהימים (מכל הסוגים, המינים ושילובי הצבעים שאתם עשויים להעלות על הדעת בסיוע הדמיון) זה עשרות שנים.

החיים של כולנו יהיו יפים יותר ככל שהם ייעטרו יותר ויותר זרי פרחים. מי שמדברים בפרחים לעולם לא ייתפסו בצרימה או בזיוף. אין צלול, בהיר ויפה יותר מהאופן שבו מבטאים בפרחים את מה שלא ייטיבו לבטא אף לא היפות שבמלים.

 זרי פרחים :פרח הוא טיפה. זר פרחים הוא ים. זרי פרחים. המוני פרחים. צבעוניים. ססגוניים. ריחניים. פרחוניים. מרחיבים את הלב ומחממים אותו. מרככים ומרגשים אותו.

 

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com