מתנות
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> מתנות
נכנסים לחנות פרחים, אחת מהרבות לאין-שיעור שפתוחות בפניכם, המדברים בפרחים, כאן בפורטל הפרחים זרלי, פורטל אינטרנט חדשני שיצאו עבורכם האנשים היצירתיים של פרסום אקטיבי בע"מ.


בכל מקום ואתר בארץ תוכלו למצוא אחת מהן, לטעמכן, ובה מגוון בלתי נדלה של מתנות שנועדו לבטא רגש ולהעצימו ( בעיקר אצל מקבליו).  כאן תמצאו לא רק זרי פרחים מסוגים שונים, פרחי גינה ופרחי בר  אלא גם: אגרטלים שונים, עציצים, אדניות, קישוטים לרכב, בלוני הליום, יינות, שוקולדים, קישוטים שונים, מזכוכית או מעור או מחומרים יפים אחרים.

משלוחי פרחים מאפשרים לשגר גם את המתנות ליעדיהם המבוקשים.

כל יום וכל סיבה יפה להענקת מתנה את המשפט "שונא מתנות יחיה" לא כתב מי שנהנה מהענקת המתנות ומקבלתן. אין בהן פסול, כאשר הן באות מהלב ונכנסות אל הלב. יש בהן הרבה טעם ויופי.

כאן, בפורטל זר לי תיחשפו, בגלישה אטית (שום דבר לא בוער, איש אינו רץ אחריכם), להצעות רבות ומגוונות של מתנות וריגושים.

 

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com