ציורי פרחים
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> ציורי פרחים
ציורי פרחים מאריכים את חיי הפרח ומנציחים אותם. ציירים ידועי-שם ובהם, בין השאר, קלוד מונה, פייר אוגוסט רנואר, וינסנט ואן גוך, פול גוגן, פול סזאן ועוד רכשו את מקום הכבוד שלהם בפנתיאון הפרחוני של טובי הציירים בין השאר גם הודות לציורי הפרחים שלהם.

גם בבתיהם של ציירים חובבים ניתן לראות על הקירות תמונות ובהן ציור פרח. קל, יחסית, לצייר את קווי המתאר של הפרחים אולם רק מתי מעט מצליחים להעתיק את הטבע על הבד או על הקנבוס, על הבמבוק או על העור - יהיה אשר יהיה הרקע לציור - כמעט אחת לאחת, בדיוק מרבי, באופן שהציור נראה כצילום.

ציור פרחים הוא גם עיסוק מהנה ואהוב על ילדים. מי מאתנו, בילדותו, לא צייר פרחים? מי מאתנו לא מילא את החללים של עלי הכותרת באדום, בירוק או בכחול? מי מאתנו לא התרכז במיוחד בקטע של הגבעול?

פרחים מצוירים מייפים כל חדר שהם מופיעים בו. יש מי אשר מכל סיבה שהיא מסתפקים בהם כתחליף לפרחים אמיתיים ולעומתם יש מי שאף שבביתם תלויות תמונות ובהם פרחים - הם לעולם לא יוותרו על "הדבר האמיתי".

כשמבקשים - תעשו ניסיון - ציור מתנה מילדים, כמעט תמיד, כמעט כולם, יסלחו לנו מי שיוצאים-דופן מכלל ההכללה, יציירו פרח. כי הוא קל לציור. כי הוא יפה. כי כשמעניקים אותו שי, כמעט תמיד זוכים לשמוע את המחמאה הצפויה - "איזה יופי".

אכן, בציורי פרחים גלום יופיו של הטבע המשמש מקור השראה. פרח באגרטל לא נראה פרח מלאכותי, אף שהוא בוודאי נראה טבעי יותר בעודו צומח ופורח בגינה. הציור מאפשר ליהנות מהקסם ומהיופי שמהלכים עלינו פרחים. גם בציורים. לא אחת - בעיקר בהם.

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com