נתינה
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> נתינה
מדוע הנתינה, שאיננה דבר טבעי לאדם, כל כך חשובה לו? מדוע היא נוסכת בנו תחושה של התרוממות הרוח? ננסה להסביר...

האם הנתינה היא דבר טבעי או תכונה שיש להקנות אותה לאדם?
הנתינה אינה בהכרח טבעית אך היא אחד מיסודות החיים החשובים של האדם.
הנתינה היא גלגל, אי אפשר לקבל בלי לתת ואי אפשר לתת בלי לקבל. אם נביט על שורש המילה נ.ת.נ נגלה כי ניתן לקרוא את המילה משני הכיוונים ועדיין המשמעות תהיה זהה.

הנתינה חייבת להגיע ממקום של "יש" או "קיים". אי אפשר לתת כשאין.
ה"קיים" יכול להיות: בטחון עצמי, עוצמה, יכולת פרגון, רוגע, שקט פנימי, יכולת העצמה, ניסיון, כוח, אהבה, הקשבה, נכונות לסייע, רצון להעניק ועוד.

הכוח לתת גדול וחזק אלפי מונים מהכוח לקבל , גדולים וחכמים יאמרו שמעגל הנתינה יחזיר לנותן אינספור מעגלי קבלה, והרי אנחנו  יודעים שאם ניתן נקבל בחזרה , וזו אינה קלישאה , אלא דרכו של עולם.
כולנו הרי חווינו לא פעם את תחושת השמחה האושר והחום הפנימי שמלווה את הנתינה לאחר, הצפייה בשמחה מוחלטת של האחר בזכות מה שאנו יכולים בקלות לעשות עבורו , היא אחת החוויות המעצימות ביותר שכל אחד יכול לתת לעצמו.
אם כל אחד מאיתנו ייתן דבר קטן , אחד , פשוט , לאחר , אם נקדיש רגע של מחשבה לאחר , לאופן בו נוכל לשמחו , לעודדו , לשפר ולשנות את מצב רוחו , לתמוך בו , ניצור עולם יפה וטוב יותר עבור כולנו.

כעת ננסה לחשוב על מה לתת, לא צריך לתת מתנה גדולה יקרה וייחודית על מנת לשמח .
פרח אחד קטן מהגינה , זר פרחים ססגוני , עציץ מלבלב , עציצי מזל קטנים , סידור פרחים מושקע , שוקולד , בקבוק יין טוב , כרטיס ברכה , שיר .....
כל אלה יעשו את העבודה בשבילנו ויעלו חיוך על פניו של מי שאנחנו אוהבים .

אל תחכו למחר העניקו עוד היום  משהו למישהו באהבה, זר פרחים צבעוני או שוקולד מתוק או יין משובח משמח לב אנוש.
ההרגשה תהיה נפלאה!

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com