זר מתוק
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> זר מתוק
כאשר שני חושים נפגשים. כאשר חשים ריגושים. כשהיופי פוגש את הטעם. כשהגעגוע מחזיר אל ימים של פעם. כשרוצים להפתיע, לחדש, לרגש. זר מתוק. מהמתוק ממנו?

זרים מתוקים לאנשים מתוקים, שרוצים להודות להם, להוקירם. לאהוב אותם ביופי ובטעם של שוקולד בפרט , ממתקים בכלל. זר קולד לאנשים מתוקים כמו שוקולד.

אף שאיש לא יערער אל מעמדם הייחודי של פרחים , זר מתוק הוא חידוש, תוסף יופי וטעם לזרי פרחים מן הטבע. זרים מתוקים מעשירים את מתת הפרחים ומעצימים את חוויית הענקתם וקבלתם. עם פרחים או בלעדיהם - זרים מתוקים הם לא רק פרחים. הם יותר. הרבה יותר.

כשאנחנו מעניקים זר מתוק אנחנו לא רק מביעים רגש אלא מחווים דעה, נוקטים עמדה. יש אמירה בהענקת זר מתוק. יש סמליות. יש ערך מוסף. בהעניקנו זרי שוקולד פרחוניים אנחנו אומרים, בעצם, שהזולת המקבל מאתנו את המתנה ראוי לה. אנחנו אומרים שהוא חשוב ויקר לנו. שיש לנו רצון לשמח, להלהיב, לגרום אושר. ממש כך.

אתם מוזמנים לגלוש כאן באתר שנוצר למענכם - אנשים שאוהבים, יודעים ורוצים להעניק מתנות -  אל מגוון ההיצעים העשירים של מקומות שבהם ניתן לרכוש זר מתוק ועוד הפתעות ומתנות רבות. תוכלו להרכיב זר כאוות נפשכם, כיד הדמיון וכמגעם המלטף של אצבעותיה. זה המקום וזה הזמן למחוותיו המתוקות של הלב. זה המקום לבחור שי או סתם-כך, כשרוצים להעניק תשומת-לב, ללא סיבה מיוחדת ( מה שיפה, בין השאר, בהענקת זרים מתוקים הוא שכלל אין צורך למצוא סיבה להענקתם וכל שעה יפה ומתאימה לתת אותם ולקבלם).

עצמו-נא עיניים. עכשיו, בחושך שיצרתם במו עיניכם, אתם רואים מראות שלא מגלים. דברים יפים שאולי אינכם מעזים לגלותם לאיש, אולי אף לא ליקרים לכם. עכשיו, כשאתם עצומים, אתם שרויים בשקט עם עצמכם. זה הזמן לדמיין ולהזות על מחוות הלב הכי מרגשות; זה המקום - האתר שנוצר בשבילכם - שבו אתם יכולים לתת דרור לציפור-הנפש שלכם ולהרכיב סל מתוק לאנשים המתוקים שאותם אתם אוהבים. איזה יופי יהיה להם, כשאתם תעניקו להם את מתיקותכם.

 

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com