הזמנת פרחים ליום האהבה
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> יום האהבה
יום האהבה הוא יום שהוקדש כולו לחגיגת הרומנטיקה, הזוגיות והרגשות האוהבים שבני הזוג רוכשים זה לזו. בישראל נחגגים שני ימי אהבה, יום האהבה הנוצרי - Valentine's day ומה שקרוי יום האהבה היהודי או בשמו היותר מדויק - ט"ו באב.
 יום האהבה הוא יום שהוקדש כולו לחגיגת הרומנטיקה, הזוגיות והרגשות האוהבים שבני הזוג רוכשים זה לזו. בישראל נחגגים שני ימי אהבה, יום האהבה הנוצרי - Valentine's day ומה שקרוי יום האהבה היהודי או בשמו היותר מדויק - ט"ו באב.


קצת על יום האהבה הנוצרי
יום האהבה הנוצרי הוא חג הנחגג ב-14 לפברואר  על ידי אנשים רבים בעולם כולו. במדינות דוברות אנגלית יום האהבה הוא יום בו נהוג לשלוח מתנות ליום האהבה וכרטיסי ברכה מיוחדים המביעים רגשות. Valentine's day קרוי על שם שני קדושים נוצריים מתקופת הנצרות המוקדמת היום נקשר לאהבה רומנטית באמצע ימי הביניים כאשר ערכים כמו אבירות, דרמטיות ורומנטיקה שלטו בחצרות המלוכה. במהלך השנים השתנו סמלי החג וכיום יום האהבה הנוצרי מזוהה בעיקר עם לבבות, יונים, וצורתו של קופידון המכונף מכוון את הקשת שלו.
כיום כרטיסי הברכה, הקרויים גם Valentine הם פחות הצהרות אהבה ויותר ברכות כלליות שיכולות להתאים גם לאירועים אחרים אבל הפופולאריות שלהם גדולה מתמיד עם למעלה מביליון כרטיסים הנשלחים במהלך החג בכל שנה, מה שממקם אותו מיד אחרי חג המולד מבחינת הפופולאריות שלו.

 

יום האהבה היהודי
יום האהבה היהודי חל ב-ט"ו באב כלומר ביום החמישה עשר בחודש האחד עשר. שורשיו של יום האהבה היהודי מתחילים כבר במקרא בסיפור פילגש בגבעה שבספר שופטים, אומנם המקרא אינו מזכיר תאריך מדויק אבל חז"ל קבעו כי הוא מתייחס לט"ו באב.    
על פי הכתוב, במתכונת הקדומה של חגיגיות יום האהבה היהודי היו בנות ישראל נוהגות בחג זה ללבוש לבן ולצאת לרקוד בכרמים במטרה למצוא בני זוג עם השנים אופן החגיגה השתנה כולל תקופת גלות ארוכה בה נשכח ונזנח יום האהבה היהודי כמעט לחלוטין וייצוגו היחיד היה באי אמירת תחנון בימי שמחה וחג. בתקופתנו אנו יום האהבה היהודי זכה שוב למעמד מכובד וכעת הוא מתנהל בדומה אל יום האהבה הנוצרי כולל החלפת מתנות, כרטיסי ברכה, אירועי ענק וכיוצ"ב. אירועים נוספים שמאפיינים את יום האהבה הם כמובן החתונות הרבות המתרחשות ביום זה.

 

> להזמנת פרחים ליום האהבה


מתנות ליום האהבה
אם אתם מחפשים מתנות ליום האהבה הגעתם למקום הנכון. רשת האינטרנט היא מקום מצוין למצוא מתנות רבות ומגוונות  משלל ספקים ובקשת רחבה מאד של מחירים. כמו תוכלו להיעזר ברשת בכדי לקבל תמונה כללית על הנושא כולל טיפים, עצות, מאמרים אינפורמטיביים כמו זה, תמונות של מתנות שונות. הרשת יכולה לעזור לכם החל משלב ההשראה ועד לשלב הביצוע בלי עיכובים מיותרים, בלי תורים ארוכים, בלי לקוחות עצבניים או מוכרים אדישים, בכל מקום בכל זמן בנוחות וזריזות.

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com