פרחים בחלומות
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> פרחים בחלומות
פרחים לא מופיעים סתם-כך פתאום, בחלום. לכל פרח שפורח בחלומכם יש מקור, הקשר, סיבה, טעם. ממשמעות הפרחים זהה בחלום ובהקיץ
 

פרחים לא מופיעים סתם-כך פתאום, בחלום. לכל פרח שפורח  בחלומכם יש מקור, הקשר, סיבה, טעם. אולי ייפלא הדבר בעיניכם ( הפקוחות, כמשוער, לאחר שהתעוררתם זה מכבר משנת הלילה החלומית) אבל חלק הארי ממשמעות הפרחים זהה בחלום ובהקיץ: בשניהם פרחים מבטאים ומסמלים שקט ושלווה, ביטחון קיומי במישורים שונים - אישי, משפחתי, כלכלי, בריאותי.

חלמתם פרחים? אשריכם וטוב לכם גם בשעות שבהן אתם ערים: אתם אוהבים, נאהבים. בין אם הוענק לכם פרח ובין אם הענקתם אותו, אתם מוצפים רגש חם וטוב. רגש מרגיע ומנחם. רגש מפייס וחומל. הדברים מסתדרים. הם זורמים במסלולם. משהו טוב צפוי לכם. מישהו עתיד להפתיע אתכם. מה יילד יום, כשתתעוררו? מישהו יפתיע, מישהו ירגש. מישהו יחדש לכם משהו. היום לא יהיה כתמול שלשום. היום הזה יהיה טבוע בחותם  של פרחים.

אם חלמתן, בנות על גנן מסוקס המתחח את אדמת גינתכן... אם חלמתם, בנים, על דוגמנית יפה, חטובה ושזופה, מנכשת מהגינה שלכם את העשבים השוטים...

אם חלמתם -לא נורא - על פרחים מזויפים.  כאילו פרחים. כאלה העשויים פלסטיק זול, תעשייתי, באמת לא נוראה: יום יבוא ויבוא גם לילו. אתם תשכבו לישון ואז, בשעות הקטנות של הלילה, תחלמו על פרחים אמיתיים, שזרעיהם נטמנו באדמה והנה הם נובטים מתוכה, ניצנים, ואחר כך - גבעולים דקים ועליהם, אשרי העיניים שכך רואות - תפרחות יפות, מרהיבות עיניים...

‏התכנסנו כאן לחולל רק טוב זה לזה  ולכן לא נייחד דיבור וכתיבה ובוודאי לא נשחית זמן על פירושם של פרחים נובלים. נתרכז ונמקד את המבט ואת הקשב רק לדברים טובים שפרחים מסמלים.

יש משמעות מיוחדת לצבעי הפרחים  בחלום: פרחים לבנים - אתם עלולים להיתקל בקשיים קטנים בחיי היום יום. אתם בוודאי תתגברו  ‏פרחים צהובים - אתם ניצבים בפני קשיים גדולים ובדרך להשגת המטרה עלולים להיערם מכשולים ולהתגלע בעיות. לא נורא. יש לכם כוח ויכולת להתגבר ולפתור.

‏פרחים אדומים, עזבו את הפירוש. אם הם יפים לטעמכם ומוצאים חן בעיניכם - העניקו אותם.  פרחים ורודים? אתם מאוהבים. אין אפס.

 ככלל,  הופעת ‏פרחים צבעוניים בחלום מרמזת על  הישגים הצפויים לכם בתחום הכלכלי.

שורה תחתונה: כל צבע שייראה לכם יפה ויתאים, לתחושתכם, כמתנה - העניקו אותו ללא היסוס. אם הוא צבוע בצבע הלב החם שלכם, הוא יחולל את הנס הקטן שמחוללים פרחים - הוא ייגע ללב כל מי שיקבלו אותו. מכל הלב.

 

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com