משתלה איכותית - איך לבחור משתלה?
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> בחירת משתלה איכותית
"משתלה איכותית" - אנחנו מחפשים מקום עם שתילים עמידים שזוכים לתנאים נכונים, שירותיות טובה ומחירים נוחים. שלושת התנאים הללו נמצאים כאמור ברשימות של כולנו למשתלה איכותית. אז איך באמת מוצאים משתלה שעונה על הדרישות הללו?

איך בוחרים משתלה איכותית

כל גנן, חובב או מקצוען, יאמר לכם שבמידה רבה הצלחתו של כל שתיל וזרע תלויה במידה רבה במשתלה בה הם נרכשו. ב-99% מהמקרים הבחירה במשתלה איכותית היא עירבון לגידול מוצלח, מכאן שאם גם אתם חולמים על גינה, גג או מרפסת ירוקים כדאי לכם להשקיע ולבחור משתלה איכותית. במאמר זה ננסה לעזור לכם לעשות זאת באמצעות מספר עצות מקצועיות שאספנו, עצות שכבר הוכיחו את עצמן לא פעם אחת.


בחירת משתלה איכותית


בחירה נכונה של משתלה איכותית מתחילה בהגדרה שלכם למשתלה איכותית. עבור כל אחד ואחת מאיתנו יש אומנם קריטריונים שונים למשתלה איכותית אבל יחד עם זאת בהחלט ניתן למנות כמה תכונות שכולנו מתייחסים אליהם כשאנחנו אומרים "משתלה איכותית" - אנחנו מחפשים מקום עם שתילים עמידים שזוכים לתנאים נכונים, שירותיות טובה ומחירים נוחים. שלושת התנאים הללו נמצאים כאמור ברשימות של כולנו למשתלה איכותית. אז איך באמת מוצאים משתלה שעונה על הדרישות הללו?

 

  • המלצות - כמובן שהדרך הטובה ביותר להגיע למשתלה איכותית באמת היא לקבל המלצות חיוביות. המלצות שכאלה אפשר למצוא אצל חברים, קרובי משפחה, רשת האינטרנט כמובן עם כל האתרים והפורמים השונים שעוסקים בחקלאות. חשוב לזכור שמשתלות הן עסק לכל דבר וכעסקים עליהם לשווק את עצמם ולא פעם המהלכים השיווקיים הללו עלולים להיתפס כהמלצות. שימו לב למי ולמה אתם מקשיבים.
  • שיעורי בית - רכזו לעצמכם רשימה של 2-3 משתלות ובדקו אותן לעומק. כאמור רשת האינטרנט עשירה במידע אודות המשתלות השונות בארץ ודי בחיפוש קל ומהיר בכדי לקבל תמונה מועילה על כל משתלה ומשתלה. אם לא תשקיעו אתם עלולים למצוא את עצמכם מתעסקים עם עסק חובבני, עסק יקר, שירות גרוע ומה לא. הכל סביל אם כל מה שאתם מתכננים לקנות זה עציץ מחמר אבל לא אם אתם קונים אדמה, שתילים, פרחים או כל דבר בסגנון.
  • ביקור - במידה ומתאפשר לכם, במיוחד אם אתם מתכננים קניה, קניה, מאד מומלץ שתלכו לבקר במקום. סך הכל נחמד ללכת לראות משתלות ובאותה הזדמנות גם תוכלו לראות את ההיצע כולו, לחוות את איכות השירות בעצמכם, לבחון את התנאים בהם נמצאים העציצים, ובקיצור לחוות את המקום באופן מלא.


במידה ותיצמדו אל שלושת הנקודות הללו תוכלו לקנות בלב שקט מתוך ידיעה שבחרתם משתלה איכותית שמוכרת לכם מוצרים שטופלו נכון ועם הרבה אהבה למקצוע. ישראל בורכה בכמות מאד, אבל מאד מרשימה של משתלות, מה שאומר שאתם פועלים בשוק תחרותי עם קשת של מחירים, איכויות ומה לא. קחו את הזמן והבטיחו לעצמכם תמורה בעד הכסף שלכם.

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com