זר מתוק - זרים מתוקים - חנויות מתוקות מכל הארץ
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> זר מתוק - זרים מתוקים
זר מתוק - זרים מתוקים

 
לרשימת החנויות המלאה לחץ כאן  

לאירוע ציבורי כללי כמו גם לאירוע פרטי, משפחתי, רומנטי; לימי עיון ולערבי גיבוש, ליחיד ולקבוצה, בכל מקום, בכל פינה, לכל תפוצה, זר מתוק, כקישוט, כמתנה, כביטוי לרגש, כאות הערכה, לגיוון מעמדים ולהעצמת המימד הרגשי בהם; כשחשוב לכם להיות מקוריים, יצירתיים; כשאתם רוצים להיחשב ולהיראות כמי שייחדו זמן ומחשבה למתנה - זרים מתוקים. זרקולד ליולדת שילדה את הרך הנולד. שוקולד לכל מי שאוהב מתוק ( זה שאינו אוהב פשוט עדיין לא נולד), סלסילת ממתקים, להמתיק רגעים בחיים.

עיניכם הרואות עדות למבחר ולשפע חנויות פרחים, אשר בין השאר מציעות לכם, לקוחות פוטנציאליים אשר עצם גלישתכם כאן הופכת אתכם ללקוחות רצויים ומוערכים, כלומר - לקוחות מועדפים, זרים מתוקים מגוונים, אשר ניתן בהחלט לקבוע את תכולתם או, לחלופין, להזמין ולקבל מן המוכן.

גם אם זר מתוק יוענק בחדר ממוזג-אוויר, אין לב שלא ימס למראה ההשתאות שתיראה על פני מקבליו.

כשרוצים לגעת בלב במקום שמהווה את מקור נביעתם של הרגשות החמים, את נביעתה של האהבה, לשם מכוונים כשמעניקי זרים מתוקים , זרי שוקולד ושאר סוגים טעימים של ממתקים.

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com