זר פירות - זרי פירות
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> זרים וסלסילות מפירות
זרים וסלסילות מפירות
 
לרשימת החנויות המלאה לחץ כאן  

הם יפים כפרחים אבל בוודאי אכילים וטעימים מהם. הם לא פחות יפים מהם - אף הם  מהווים קישוט - אבל הם לא פחות מרשימים כמתנות. סלסילות פירות. לאירועים למסיבות. לחתונות. לבר מצוות. למפגשים שבהם מוגש למוזמנים כיבוד קל. אין מרשימים מהם כשהם מוגשים כקינוחים. סידורי פירות. תראו ותגידו. עיניכם המשתאות יעידו.

כאשר אתם נקלעים למקום שעל שולחנותיו עטויי  מפות מרהיבות מונחות סלסלות של פירות, אתם בוודאי חושבים על מי שחשב עליכם וביקש להרהיב את עיניכם ביופי של פירות. צבעוניים, ססגוניים, בשיא בשלותם, פירות מעוררי תיאבון וחשק. הם מעוררים תשוקות. הם מעודדים הפרשות מיצים. פירות ופרחים - השילוב הרומנטי המנצח....

בעליהם של מתחמי אירוח רבים יוצרים קשרים עם חנויות פרחים ומזמינים מהם את הפינוקים הקטנים (ה"'צופרים") להעשיר את חוויית האירוח של זוגות רומנטיים בצימרים שלהם. הם מקשטים את חדרם, בין השאר גם ב סלסילת פירות.

אתם מוזמנים להקליק וכבר להתארח בכל חנות פרחים שתיראה לכם קרובה, מתאימה, זמינה ונגישה עבורכם. תוכלו לבחור זר פירות כלבבכם ולהתרשם ממגוון זרי פירות, סידור פירות. השפע לא יסנוור ובוודאי לא יעוור אתכם ותוכלו למצוא ללא קושי  את מבוקשכם בעוד עיניכם סורקות את יפי הפירות והפרחים.

יפים במיוחד הם פירות המעוצבים כפרחים, מעשה ידיהם של הטובים שבאמני הסידור, הקליעה, השזירה, היודעים לשלב פן יצירתי מודגש ובולט לעין בהכינם למענכם סלסילות פירות ופרחים.

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com