משתלות - משתלות פרחים וצמחים - בזר לי תמצאו משתלות מכל הארץ
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

פרחים - משלוחי פרחים

ריכזנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות ממקומות שונים בארץ: פתח תקוה, תל אביב ועוד. המעוניינים להזמין משלוח פרחים לכל מקום בארץ יוכלו לעשות זאת ישירות מול חנויות הפרחים המפרסמות בפורטל זר לי וללא פערי תיווך.

 

>> משתלות
משתלות

משתלות

 

מדינת ישראל בורכה במספר רב של משתלות לאורכה ולרוחבה, משתלות עירוניות ומשתלות בפאתי הדרכים, משתלות גדולות מאד המתפקדות כמעין קניון לפרחים ומשתלות פרטיות קטנות ואינטימיות. המחבר הוא באמת רב ובמאמר זה ננסה להתמקד בכמה מהנקודות המרכזיות בבחירת משתלות איכותיות .

 

  • מגוון - מטבע הדברים בעלי משתלות אינם יכולים להחזיק את כול סוגי הצמחים שבעולם, הן בשל אילוצי מקום והן בשל העלויות הכרוכות בשמירת מלאי במשתלה (תאורה נכונה, דישון, השקיה, גיזום וכו'). כתוצאה מכך משתלות רבות מחזיקות מבחר מצומצם יחסית המורכב בעיקר מהצמחים הנמכרים ביותר. משתלות איכותיות יחזיקו במשתלה מגוון גדול יחסית של צמחים ואפילו אם מדובר רק במבחר הפופולארי, משתלות מקצועיות ידאגו להחזיק אותם במספר צבעים ובמספר גדלים. הגיוון הזה הינו שירותי חיוני לכל לקוח מכיוון שהוא מאפשר חופש בחירה אמיתי ומגדיל את הסיכויים של כול אחד למצוא צמח שמתאים לו ולתקציב שלו (הגודל של הצמח משפיע על המחיר).

  • תנאים מתאימים - משתלות, שלא כמו חנויות אחרות, מצריכות תחזוקה שוטפת של מערכת תנאים מתאימה לגידול ו/או החזקת צמחים. ככלל אצבע משתלות מקצועיות ישמרו סביבה הדומה במידה רבה ככל האפשר לגינה סטנדרטית. אם תחפשו משתלות שמשמרות תנאי שכאלה תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים צמח שגדל באופן טבעי וישרוד את המעבר אל הגינה שלכם ללא תקלות מיוחדות. ישנן מספר דרכים בהן בעלי משתלות יכולים לגרום לצמחים להראות טוב יותר על ידי תנאים מלאכותיים אבל תנאים אלו מחלישים את הצמחים ותוכלו להיווכח בכך לאחר שתוציאו אותם מתנאי המשתלות. הימנעו ברכישת צמחים אצל משתלות שמגזימות בדישון, משתלות שמשתמשות ברשתות צל, חממות מתוגברות או כול דבר אחר שיוצר תנאים לא טבעיים בצורה מוגזמת.

  • מקצוענות - משתלות איכותיות מחזיקות צוות עובדים שיוכל לענות לכם על כל שאלה שהיא בנוגע לכל צמח וצמח שנמצא במשתלה כמו כן אודות תנאי הגידול האידיאלים, לתת לכם טיפים שונים, ייעוץ, הכוונה ועוד. משתלות שלא מצליחות לספק לכם את המידע שאתם דורשים הן משתלות שכדאי להתרחק מהן. מצאו משתלות שיהיה לכם נוח לחזור אליהן עם שאלות, משתלות שמספקות שירות אדיב מידי עובדים מנוסים שמכירים את הצמחים כמו שצריך.

  • מחיר - כל משתלה מתמחרת את הצמחים שלה באופן עצמאי על ידי חישוב של זמן הגידול וקושי הרבייה, כאשר זמן רבייה או גידול ארוכים מביאים איתם עלייה במחיר. בכדי לערוך השוואת מחירים בין משתלות שונות כדאי שתתייחסו בעיקר לצמחים הרב שנתיים.

 

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com