אגרטלים - קניית אגרטל עם זר פרחים
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים


אגרטלים

אם אתם שוקלים לקנות זר פרחים כמתנה, מאד כדאי לכם לשלב איתו גם אגרטל מתאים. אגרטל שיהיה בית נחמד לפרחים ויסב הנאה גם הרבה אחרי שהפרחים סיימו את מחזור חייהם.

 

אגרטלים
פרחים רמת השרון
פרחי צבר
פרחים ירושלים
זר לפורח
פרחים רמת גן
פרחי גילי
פרחים פתח תקווה
פרחי עירית
פרחים אור יהודה
פרחי אוריינטל
פרחים באר שבע
מימוזה
פרחים אילת
משתלת צמחים
פרחים עפולה
שושנת העמקים
פרחים קרית ביאליק
דבי פרחים
פרחים קרית אונו
פרחי תמר
פרחים כפר הס
פרחי המשק
פרחים כרמיאל
פרחי לב
פרחים ירושלים
פרחי דליה
פרחים גדרה
בוקטו

אגרטלים


אם אתם שוקלים לקנות זר פרחים כמתנה, מאד כדאי לכם לשלב איתו גם אגרטל מתאים. אגרטל שיהיה בית נחמד לפרחים ויסב הנאה גם הרבה אחרי שהפרחים סיימו את מחזור חייהם.

בשוק הישראלי קיימים מגוון אגרטלים בשלל סוגים, גדלים וסגנונות. רוב חנויות הפרחים כבר השכילו להבין שמדובר בשילוב מוצלח והן בעצמן מציעות שלל אגרטלים וחוסכות לכם את הריצה הנוספת לחנות מיוחדת לאגרטלים.

 

כיצד לבחור אגרטלים?


אספנו עבורכם מספר טיפים ועצות שיכולות להקל עליכם במציאת אגרטל שיתאים לשמירה על הפרחים ויהווה גם חפץ דקורטיבי בפני עצמו.

  • חומר האגרטל - רוב אנשי המקצוע בתחום סידור הפרחים ועיצוב אגרטלים נוטים להעדיף אגרטלים מזכוכית שקופה. אם אתם גם הולכים על אגרטל מזכוכית תדאגו לבחור אחד עם בסיס כבד שיבטיח את יציבות האגרטל
  • גודל - גודל טוב לאגרטל נע בין 12.5 ל- 15 ס"מ. גודל שכזה יכול להתאים לזרי יד קשורים, סידור פרחים סטנדרטי או כבית לזר צבעונים ענק.
  • צילינדר ארוך \ קצר - אגרטלים עם צינור צילינדר גבוה וארוך מתאימים לפרחים עם גבעולים ארוכים. במיוחד לכאלה עם פריחה ועלים בודדים. אם הפרחים שלכם ארוכים נסו למצוא אגרטל עם צילינדר בגובה 10-12.5 ס"מ בכדי ליצור מראה מכיל ויציב.
  • אגרטלים קטנים - היתרון של אגרטלים קטנים ורחבים טמון באפשרות למקם אותם על כול שולחן לבד או בחבורה וליצור מראה נעים ומשובב עין. אפשר לקנות כמה אגרטלים ולפזר אותם על אדן החלון או על מדף ולחילופין, ניתן גם לפזר אותם ברחבי הבית וליצור מראה שונה לחלוטין.
  • גודל - כל אגרטל נועד להחזיק כמות שונה של פרחים באופן שונה. בבואכם לבחור אגרטל מאד כדאי לנסות ולדמיין את החלל אליו הוא מכוון ואל כמות הפרחים שהוא אמור להכיל ולבחור משהו שישתלב טוב עם שני המאפיינים הללו.
  • אגרטל אקוואריום - אם אתם מחפשים אגרטלים עם מראה ייחודי באמת, ישנן כמה וכמה חנויות פרחים שמציעות את האפשרות לרכוש אקוואריומים עגולים המשווים לפרחים מראה נפלא ומקורי.
  • וכמובן - מחיר - בדומה לסידורי פרחים נין למצוא אגרטלים בקשת רחבה ביותר של מחירים. המחיר הסופי תלוי בגודל האגרטל, החומר ממנו הוא עשוי והמותג דרכו אתם בוחרים לרכוש את האגרטל.

איפה עדיף לקנות אגרטל?


באופן כללי ישנן שתי דרכים מרכזיות לרכישת אגרטלים. האחת היא דרך חנויות עירוניות שמתמחות בממכר מתנות או פרחים והדרך השנייה היא באמצעות רשת האינטרנט. לכל אחת מהדרכים הללו יש את היתרונות והחסרונות שלה אך בהחלט ניתן לראות מגמה ברורה בעד רכישת אגרטלים דרך הרשת. כנראה בזכות המהירות והנוחות הכרוכים בתהליך הרכישה.

 

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com