זרי אבל - גלגלי אבל וזרים ליום הזיכרון
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים


זרי אבל
או גלגלי אבל צרכים להציג מראה מאופק יחסית אך עם זאת לא משהו קר אלא דווקא משהו עם נוכחות עדינה שתמלא את החלל ואם אפשר גם את הלב.

 

זרי אבל
פרחים רחובות
פרחי גולד
פרחים חיפה
חיה‘לה פרחים
פרחים רמלה
פרחי ענבל
פרחים תל אביב
בשביל הפרחים
פרחים כפר הס
פרחי המשק
פרחים אור יהודה
פרחי אוריינטל
פרחים ירושלים
פרחי דליה
פרחים רמת השרון
פרחי צבר
פרחים קרית אונו
פרחי תמר
פרחים פתח תקווה
פרחי עירית
פרחים זכרון יעקב
פרח וסימפטיה
פרחים קדומים
פרחי חמד
פרחים נתניה
פרחי מזי
פרחים ירושלים
לה רוז דה פריז
פרחים עכו
פרחי אורית
פרחים ירושלים
זר לפורח
פרחים חולון , בת ים
פרחי שובל
פרחים מושב צור משה
פרחי הדר
פרחים מעלה אדומים
רנה פרחים
פרחים באר שבע
מימוזה
פרחים ירושלים
פרחי אביה
פרחים כרמיאל
פרחי לב
פרחים רמת גן
פרחי גילי
פרחים תל אביב
סחלבים
פרחים עפולה
שושנת העמקים
פרחים באר שבע
פרחי ספיר
פרחים עמק חפר
פרח בר

זרי אבל


זמן אבל הוא זמן שאף אחד מאיתנו לא בוחר להיות בו אך יחד עם זה נראה שלכל אחד ואחת מאיתנו זה קורה במהלך החיים ובמקרים רבים נהוג לשלוח גלגלי אבל או זר אבל להבעת תמיכה והזדהות כשבחלק מהמקרים מדובר במחווה אישית מאד בין חברים או בני משפחה ולעיתים מדובר במחווה ציבורית יותר של הנחת פרחים על הקבר מטעם ארגון כזה או אחר.

כך או אחרת זרי אבל או גלגלי אבל צרכים להציג מראה מאופק יחסית אך עם זאת לא משהו קר אלא דווקא משהו עם נוכחות עדינה שתמלא את החלל ואם אפשר גם את הלב.

 

בבחירת גלגלי אבל או זר אבל חשוב להביא בחשבון 3 מרכיבים עיקריים:

  • כוונה - האם מדובר בבחירת גלגלי אבל לאירוע ממשלתי או ממלכתי או שמא מדובר יותר בכיוון של בחירת זר אבל לניחום חלק מהמעגל הקרוב. כל אחד מהאפיונים הללו מכתיב בחירה קצת אחרת וחשוב לעשות את ההבחנה הזאת.

  • מחיר - גם כאן, כמו במבחר סוגים של סידורי פרחים, ישנו טווח די גדול של מחירים מהנמוך ביותר ועד ליקר ביותר, תווך שמעצים אתכם הצרכים לבחור משהו שמתאים לתקציב שלכם במקום שאתם תצטרכו לכפוף את עצמכם לדרישות קבועות של השוק. לכן חשוב לבחון את העניין לעומקו, להבין את קשת המחירים האפשרית ולבחור מתוכה את האפשרויות שמתאימות לכם.

  • גודל - גלגלי אבל כמו גם זר אבל מגיעים במבחר של גדלים וחשוב לדעת לאיזה חלל הם עומדים להגיע בכדי להתאים אותם לשם. מכיוון שברוב המקרים זרי אבל וגלגלי אבל מוצגים לראווה בצורה כזאת או אחרת, בחירה בסידורים גדולים מידי עלול להכביד על התצוגה ולעומת זאת בחירה בסידורים קטנים מידי עלולה להעלם בתוך התצוגה.
תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com