זרי אבל - גלגלי אבל וזרים ליום הזיכרון
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים


זרי אבל
או גלגלי אבל צרכים להציג מראה מאופק יחסית אך עם זאת לא משהו קר אלא דווקא משהו עם נוכחות עדינה שתמלא את החלל ואם אפשר גם את הלב.

 

זרי אבל
פרחים כרמיאל
פרחי לב
פרחים נתניה
פרחי מזי
פרחים פתח תקווה
פרחי עירית
פרחים חולון , בת ים
פרחי שובל
פרחים רמת השרון
פרחי צבר
פרחים חיפה
חיה‘לה פרחים
פרחים קדומים
פרחי חמד
פרחים באר שבע
מימוזה
פרחים רמלה
פרחי ענבל
פרחים כפר הס
פרחי המשק
פרחים החלוצים 4, זיכרון יעקב
פרח וסימפטיה
פרחים אור יהודה
פרחי אוריינטל
פרחים עכו
פרחי אורית
פרחים עפולה
שושנת העמקים
פרחים תל אביב
סחלבים
פרחים קרית אונו
פרחי תמר
פרחים מעלה אדומים
רנה פרחים
פרחים ירושלים
פרחי אביה
פרחים ירושלים
זר לפורח
פרחים באר שבע
פרחי ספיר
פרחים עמק חפר
פרח בר
פרחים רמת גן
פרחי גילי
פרחים ירושלים
פרחי דליה
פרחים תל אביב
בשביל הפרחים
פרחים ירושלים
לה רוז דה פריז
פרחים מושב צור משה
פרחי הדר

זרי אבל


זמן אבל הוא זמן שאף אחד מאיתנו לא בוחר להיות בו אך יחד עם זה נראה שלכל אחד ואחת מאיתנו זה קורה במהלך החיים ובמקרים רבים נהוג לשלוח גלגלי אבל או זר אבל להבעת תמיכה והזדהות כשבחלק מהמקרים מדובר במחווה אישית מאד בין חברים או בני משפחה ולעיתים מדובר במחווה ציבורית יותר של הנחת פרחים על הקבר מטעם ארגון כזה או אחר.

כך או אחרת זרי אבל או גלגלי אבל צרכים להציג מראה מאופק יחסית אך עם זאת לא משהו קר אלא דווקא משהו עם נוכחות עדינה שתמלא את החלל ואם אפשר גם את הלב.

 

בבחירת גלגלי אבל או זר אבל חשוב להביא בחשבון 3 מרכיבים עיקריים:

  • כוונה - האם מדובר בבחירת גלגלי אבל לאירוע ממשלתי או ממלכתי או שמא מדובר יותר בכיוון של בחירת זר אבל לניחום חלק מהמעגל הקרוב. כל אחד מהאפיונים הללו מכתיב בחירה קצת אחרת וחשוב לעשות את ההבחנה הזאת.

  • מחיר - גם כאן, כמו במבחר סוגים של סידורי פרחים, ישנו טווח די גדול של מחירים מהנמוך ביותר ועד ליקר ביותר, תווך שמעצים אתכם הצרכים לבחור משהו שמתאים לתקציב שלכם במקום שאתם תצטרכו לכפוף את עצמכם לדרישות קבועות של השוק. לכן חשוב לבחון את העניין לעומקו, להבין את קשת המחירים האפשרית ולבחור מתוכה את האפשרויות שמתאימות לכם.

  • גודל - גלגלי אבל כמו גם זר אבל מגיעים במבחר של גדלים וחשוב לדעת לאיזה חלל הם עומדים להגיע בכדי להתאים אותם לשם. מכיוון שברוב המקרים זרי אבל וגלגלי אבל מוצגים לראווה בצורה כזאת או אחרת, בחירה בסידורים גדולים מידי עלול להכביד על התצוגה ולעומת זאת בחירה בסידורים קטנים מידי עלולה להעלם בתוך התצוגה.
תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה זר לי
zerli.co.il

כל הזכויות באתר שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

 טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail2009@gmail.com