פרחי גן עדן, ירושלים, אירועים, זר כלה, עיצוב ארועים, מתחתנים

פרחי גן עדן - חנויות פרחים בירושלים - פרחים ירושלים

פרחים משלוחי פרחים
פרחי גן עדן

כל הפרחים והצמחים מאושרים לשנת שמיטה! פרחי גן – עדן חנות מקצועית בירושלים, זוכה עסק הנבחר זו שנה שביעית ברציפות בזכות עיצוב זרים וסידורים יחודיים, התחדשות,איכות, פרחים מטובי המגדלים בארץ ,שוזרים/ות מקצועיים/ות מדופלמים/ות שרות אדיב ומהיר הגינות,עמידה בזמנים ומעל הכל אמינות. אנו משתדלים לאתגר את לקוחותינו ולגרום לכם לרגש ולהתרגש בכל פעם מחדש!!!

...
להמשך קריאה אודות פרחי גן עדן >>>
פרחי גן עדן - ירושלים
050-8090228
בהזמנה מעל 100 ₪ משלוח בירושלים חינם!! (כפוף לאיזורי חלוקה).
    בתוקף עד: 31.12.2017
• אין כפל מבצעים

אנו שמחים שבחרתם באתר זר לי

אנו מזמינים אתכם להיכנס לכל חנות פרחים בעיר או יישוב אליו אתם מעוניינים לשלוח פרחים על מנת לבצע הזמנה ישירות מהחנות.

אל תשכחו את ההטבה הממתינה למימוש באתר כל חנות שמופיעה בזר לי.

זר לי הוא אתר וותיק, המקשר את הלקוח המבקש לשלוח פרחים עם חנות פרחים מובחרת מקומית בכל עיר בארץ ובכל יישוב . ייחודו של זר לי הוא בכך שהוא אינו מרכז הזמנות,אינו רשת,אלא קשר ישיר ובלתי אמצעי עם חנות מקומית.

ההזמנה דרך זר לי,מבטיחה לכם עבודה מול בעל החנות, הזמנה ישירה ללא פערי תיווך. ובנוסף הטבה מיוחדת אותה מציעה כל חנות מחנויות האתר ללקוחותיה.

אספנו עבורכם חנויות פרחים מובחרות מרחבי הארץ.

זר לי מציע לכם שלוש דרכי חיפוש:

האחת- בחרו אזור בארץ מרשימת האזורים שבעמוד הראשי ושם תראו את רשימת החנויות הנותנות שירות לאותו אזור , ואת רשימת כל היישובים שאליהם ניתן לשלוח פרחים באזור זה.

השנייה - בחרו בחלון המופיע בצד ימין של כל אחד מעמודי האתר יישוב אליו אתם רוצים לשלוח פרחים , ותגיעו ישירות לחנות או חנויות המבצעות משלוחי פרחים ליישוב זה.

השלישית – בצד שמאל ישנו חלון חיפוש בו ניתן לחפש חנות לפי שמה. המידה וכבר ביקרתם אצלנו , ביצעתם הזמנה מאחת החנויות ואתם מעוניינים לחזור אליה ישירות , הקלידו את שמה בחלון החיפוש ("חפש חנות לפי שם..") והגיעו ישירות אליה.