משלוחי פרחים – בלונים לאירועים, בלונים ליום הולדת

בלונים..בלונים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים רוצים להזמין משלוחי פרחים ולהוסיף להם אלמנטים שונים כשבין הפופולארי שבהם הוא ללא ספק הוספת בלונים וכשחושבים על זה,זה לא ממש מפתיע, מי לא אוהב בלונים לאירועים? הם מגיעים בשלל גדלים, צורות ועיצובים ולפעמים די בבלון אחד בכדי להפוך כל מתנה ו/או חלל למשהו חגיגי ומשמח יותר.

בדרך כלל האסוציאציה הראשונה שעולה לרב האנשים כשמדברים על משלוחי פרחים עם בלונים זה בלונים ליום הולדת כשלמעשה אפשר להשתמש בהם גם לחגוג דברים כמו יום נישואין, לידה, סיום מסלול לימודי כלשהו, פרישה לגמלאות ועוד המון אירועים מיוחדים.

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במבחר הבלונים שיש, אפשר לבחור ללכת על בלון הליום, יופי של בלון דקורטיבי שנשאר מנופח ובאוויר לזמן ארוך, העובדה שבלוני הליום “עפים” הופכת אותם למאוד פופולאריים בקרב ילדים. בנוסף אפשר גם ללכת על משלוחי פרחים עם בלונים רגילים אבל סוג זה של בלון נוטה להיות הרבה פחות מרשים, למרות שישנם מספר דגמי בלונים ממולאי אוויר שאפשר לשנות להם את הצורה ולעצב אותם לכדי צורה חדשה, מה שבהחלט מוסיף אבל לפי הירידה בביקוש נראה שלא מספיק.
ישנם בלונים בצורות מיוחדות שיאפשרו לכם להביע שלל מסרים וליצור כל מיני תגובות החל מחיוך ועד להתרגשות מלאה. יש בלונים בגוונים מטאליים עם השתקפות וברק שלא פעם תראו אותם מקשטים אירועים יחד עם בלונים שקופים לאיזון, יש בלונים עם גימורים בגווני פנינה אטומים שנותנים לאזור שלהם מראה מזוגג מאד מיוחד, יש בלונם ססגוניים מאד שיחד עם סידור הפרחים הנכון יכולים ממש להחיות את החלל והרשימה הולכת ומתארכת

איך להתאים את הבלונים למשלוחי הפרחים?
בניגוד אולי לבחירת סידור או זר למשלוח, בחירת בלונים מתאימים היא עניין די פשוט. כל מה שאתם צרכים לעשות זה לחשוב על המסר שרציתם להעביר עם הפרחים ופשוט להמשיך אותו גם עם הבלונים. במידה ומדובר במשהו שמח עבורו בחרתם בפרחים ססגוניים בצבעים בוהקים, לא תצטרכו ללכת רחוק מידי בכדי למצוא בלון או בלונים שיתאימו לתיאור הזה ויוסיפו קסם למשלוח. אותו דבר יכול לקרות גם עם משלוח מאופק יותר שמתקשר מסר יותר רך, גם כאן לא צריכה להיות בעיה למצוא בלונים עם צבעים נינוחים שמשרים שלווה על המתבונן בהם.
לסיכום, לא חסר סוגי בלונים בעולן וכל עוד תשמרו על זהות אחידה בין הפרחים, הבלונים וכל יתר מרכיבי המשלוח, במידה ויש כאלה, מובטחת לכם תגובה חיובית ביותר מצד מקבל או מקבלת הפרחים.