פרחים באינטרנט

פרחים באינטרנט

גוגל הפך לגינה פורחת , הקלידו פרחים בגוגל וראו מה קורה, המוני תוצאות חיפוש עולות ברשת וכולם עניינם פרחים או משלוחי פרחים .

כאשר אנחנו צרכני הפרחים מחפשים פרחים באינטרנט נמצא הרבה מאוד תוצאות לחיפוש שלנו . תחום הפרחים באינטרנט עולה על גדותיו. שפע פרחים ריחניים , שפע חנויות פרחים שרוצות לבצע משלוחי פרחים לאן שרק נרצה עבורנו, רק לחצו על שם חנות פרחים זו או אחרת היכנסו לאתר הפרחים שלה, הזמינו זר פרחים רענן או סידור פרחים אלגנטי . מלחמת פרחים , התגוששות פרחונית מתנהלת לה ברשת , אנחנו לא שמנו לב. אבל אם נביט אל מעבר לשלל הפרחים, אם נשאר פיכחים למרות ריח הפרחים המשכר, אם נפלס את דרכנו דרך זרים של פרחים וננסה לפענח את ההבדלים בין חנות פרחים אחת לחנות פרחים אחרת נגלה שבעצם לא כל הפורח פרח הוא . או בעברית פרחונית, לא כולם דומים . בואו ונתמקד בהבדלים בין המפרסמים השונים בתחום הפרחים.

אז כך: ישנן חנויות הפרחים העצמאיות , אותן אנו רואים הכי פחות. למה? היות ותקציב הפרסום שלהם באינטרנט מוגבל מלכתחילה.

ישנם מרכזי ההזמנות בהם אתה הצרכן יכול להזמין פרחים שם יקבלו בברכה את הזמנת הפרחים שלך ויעבירו אותה תוך ניכוי עמלה מוסכמת מראש לחנות פרחים זו או אחרת שתשלח את הפרחים עבורך. רק מה …סידור שכזה מראש אומר או שתשלם כ-20% יותר עבור הפרחים אותם תזמין (זוהי העמלה המקובלת בתחום) .

הרשתות להזמנת פרחים עובדות באותה מתכונת בדיוק. אתה צריך לפרנס שרשרת מזון. למה??אתה וודאי שואל – שאלה מצוינת.

אם תשימו לב לכתבות בעיתונות המתפרסמות בדרך כלל סביב מועדים בהם מקובל לשלוח הרבה זרי פרחים תמצא בכולן את אותה נקודה כאובה . “יצאנו ובדקנו מה שוויו האמיתי של זר פרחים שהוזמן על ידנו ברשת זו או במרכז הזמנות זה במחיר של כך וכך שקלים..”. והתוצאה תמיד אותה תוצאה. שווי הזר אותו רכשתם נמוך מהמחיר אותו שילמתם.

אצלנו בזר לי תמצא פתרון אחר. אנו לא רשת. וגם לא מרכז הזמנות. אנו פורטל אינטרנט המפרסם חנויות פרחים מקומיות מרחבי הארץ כולה. אנחנו מאמינים ב”חייה ותן לחיות” חנויות הפרחים בוחרות לפרסם אצלנו, ומוכרות זרי פרחים , עציצים , סידורי פרחים , לך הצרכן באופן ישיר.

המרוויח הגדול פה הוא הצרכן אשר זוכה לראשונה לקנות פרחים ישירות מחנות פרחים מקומית בעיר בה הוא מעוניין לשלוח פרחים , הוא מקבל את משלוח הפרחים בו בחר ללא פערי תיווך. הוא יקבל פרחים במלוא המחיר אותו שילם. וזה לא הכל .

בכל חנות פרחים המופיעה באתר מחכה לכם קופון הטבה אותה תעניק לך החנות בשמחה בהתאם לגובה הזמנתך.

אז יש דרך אחרת.
למה לך לשלם יותר?
למה להתפשר על פחות?
תוכל להגיע לחנות בכל עיר ויישוב בארץ לבצע משלוח פרחים ישירות וליהנות מהטבה .