כרטיסי ברכה

לאן לשלוח פרחים?
פרחי לב הגליל
פרחים טבריה
050-9697406
ימים ושעות פעילות:

א'-ה': 8:30-19:30 | ו': 8:30-16:00

כחלק מהשרות אפשר ברוב המקרים לבקש מספקי הפרחים למיניהם להוסיף גם ברכות כשכמובן יש מבחר של ברכות כולל ברכות מוכנות וברכות אישיות שנכתבות על ידי הלקוח ומועברות לכרטיס דקורטיבי על ידי שירות הפרחים הנבחר.

מאד מומלץ לצרף לכל מתנה ברכה, ברכות הופכות כל מתנה לאישית יותר ולכן למוצלחת יותר, אך יחד עם זאת לא כדאי לכתוב ברכות רק בגלל שאמרו לכם שזה טוב. במידה וממש אין לכם מה להגיד אל תאלצו בכוח, עשו בתבונה ובחרו את כל אחת מאותן ברכות מוכנות, בהנחה שהן מתאימות לאירוע ולאדם כמובן.

שליחת ברכות, אם בכתיבה או בחירת ברכה קיימת, צריכה להיעשות בהתאם למה שאתם יודעים על האדם שהולך לקרוא אותה כמו גם בהקשר לאירוע בשמו נשלח הזר ו/או המתנה אליה מצורפת הברכה.
ברכות רומנטיות מחייבות רגישות מסוימת, ברכות עסקיות הן ברך כלל מרוחקות יותר, יש גם ברכות מאד פרטיות שאיש פרט אליכם לא יבין ואותן כדאי לשמור לאירועים האינטימיים של החיים ויש כמובן גם ברכות גנריות משתאימות כמעט לכל אירוע ועם עוד איזה תוספת אישית קטנה הן יכולות להוות תוספת חביבה שלבטח תעלה חיוך בצד המקבל.

במידה ואתם ממש לא יודעים מה לעשות בכל מה שקשור לברכות וכתיבתן תמיד תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע כמו גם עם חברים ומביני דבר שיוכלו לכוון אתכם ולעזור לכם להפוך כל ברכה למשהו מקסים אבל רק במידה ואתם יודעים פחות או יותר מה אתם רוצים להגיד.

כשבוחרים ברכות חשוב לזכור כמה חשיבות אנחנו שמים על מילים ולא לבחור מהר מידי ולפספס את האפשרות לשמח את ליבו או ליבה של מישהו בצורה שרק המילים הנכונות יכולות לעשות.